Wordpress Temaları

Newspaper Tema

Newspaper tema ile göz alıcı haber siteleri yapmak için tasarımcı olmanız gerekmez.

İster sıfırdan tasarım yapın, isterseniz hazır temalardan seçerek dizayn edin, Newspaper tema, websitesi tasarımlarınız için mükemmel bir tercihtir. Newspaper’da 54’ten fazla önceden hazırlanmış demo tasarım ve tagDiv Bulut Kütüphanesi isimli 420’den fazla hazır tasarım şablonu içeren galeri bulunmaktadır.

Bu şu manaya geliyor: İçerisinde önceden hazırlanmış onlarca dizaynın bulunduğu Newspaper, sizi, uygun tasarımı bulmak için harcayacağınız zaman ve test etme külfetinden kurtarır.

Newspaper’in içerisinde bulunan aktarma aracı ile arzu ettiğiniz demo tasarıma ön izleme ile bakıp tek bir tıkla seçtiğiniz dizaynı yükleyebilirsiniz. Demo tasarımı ister içerik ile isterseniz içeriksiz sadece tasarım olarak yükleyebilirsiniz. Eğer yüklediğiniz tasarımı kaldırmak isterseniz, aktarım aracı yapılan yüklemeyi geri alacak ve sayfanızı önceki haline getirecektir.

Newspaper, web sitenizdeki unsurlar arasında mükemmel uyum sağlar. 8. versiyonunun çıkmasıyla birlikte, Newspaper, tagDiv Composer adında yepyeni bir sayfa yapıcı ile donatıldı. Hızlı ve fazla kaynak kullanmayan niteliğiyle Newspaper, sayfalarınızı sürükle-bırak özelliğiyle istediğiniz şekilde ön yüzde tasarlamanıza imkan sağlar. Newspaper ile karmaşık CSS uyarlamalarını da sadece birkaç tıkla rahatça yapabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

BlogModu

WordPress Temaları , Wordpress eklentileri ve Seo hakkında detaylı bilgileri paylaşmak amacı ile blogmodu.com kurulmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu