Wordpress Temaları

Ücretsiz Wordpress Blog Temaları

Yemek yapmayı, seyahat etmeyi, kitaplarınızı, filmlerinizi veya işinizi yansıtmayı seviyorsanız, bir blog tutkunuzu paylaşmak için mükemmel bir yoldur.

Bir blog açmaya başlamak genellikle karmaşık bir süreçtir.

Blogmodu, yeni blog sitenizi güçlük çekmeden başlatmanıza yardımcı olmak için bu yazıyı ele almıştır. Kapsamlı bir blog sitesi için hızlı bir başlangıç ​​yapmanıza olanak tanıyan ücretsiz WordPress blog temalarını kullanmak en güzel ve kolay bir yoldur.

Ücretsiz 6 Adet Wordpress Blog Teması

Zillah

Ücretsiz Wordpress Blog Temaları 2
zillah theme

Zillah, WordPress blog endüstrisi için Theme Isle yazarı tarafından yaratılan en iyi ücretsiz ürünlerden biridir. Tema tasarımı minimal ve oldukça keyiflidir.

Zillah geliştiricileri bu şablonu ‘şık bir çevrimiçi varlık için’ blogging teması ‘olarak tanımlıyorlar. Zillah’ın en önemli özelliklerinden bazıları, özel arka planlar ve renkler, yapışkan yazılar, altbilgi widget’ları ve RTL dil desteği. Tüm bu seçenekler WordPress Özelleştirici ‘den rahatlıkla yönetilebilir.

Zillah teması; WooCommerce, Contact Form 7, Nivo Slider, Siteorigin Page Builder eklentileri ile uyumludur.

Önizleme
İndir

Activello

Ücretsiz Wordpress Blog Temaları 3
activello theme

Activello Colorlib tarafından geliştirilen ücretsiz bir ücretsiz blog WordPress temasıdır.

Temiz ve çekici bir arayüzle, bu şablonu blogunuzu bir işletme haline getirmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Activello, hızlı çalışan ve mobil uyuma hazır bir yerleşime sahiptir ve tüm tarayıcılara uyum sağlar.

Temaların, kaydırıcı, kenar çubuğu, widget’lar veya kısa kodlar gibi ayarları WordPress Live Customizer ‘dan değiştirebilirsiniz. Activello’nun en kullanışlı araçlarından bazıları sonsuz kaydırma seçeneği, sonsuz renk seçenekleri ve tam genişlikte sürgüdür.

Activello şablonu, WooCommerce, W3 Total Cache, Gravity Forms, SEO by Yoast ve diğerleri gibi en popüler WordPress eklentileriyle uyumludur. Hangi konuyu seçerseniz seçin, bu tema blogunuz için güzel bir seçim olabilir.

Önizleme
İndir

Monograph

Ücretsiz Wordpress Blog Temaları 4
monograph theme

ILoveWP, ‘Monograph’ adlı ücretsiz ve duyarlı bir tema yaratan bir WordPress yazarıdır. Bu hafif şablon, bloğunuz, kişisel veya eğlence web siteniz için iyi bir temel olabilir.

Tam genişlikte bir sayfa veya ters bir kenar çubuğu istiyorsanız endişelenmenize gerek yoktur. Monograph, ayrı şablonlarda sayfalar oluşturmanıza ve iki sütun ızgarasına dayalı olarak sisteminizde herhangi bir yazınızı görüntülemenize olanak tanır.

Bu şablon beş posta kategorisi, özel renk seçeneği, menü, kenar çubuğu ve bir reklam kutusuyla birlikte gelir. Monograph sosyal ağ dostu bir temadır ve RTL desteği vardır.

Önizleme
İndir

Studio

Ücretsiz Wordpress Blog Temaları 5
studio theme

Studio blog için Catch Themes tarafından oluşturulan modern bir WordPress şablonudur.

Web sitenizin görünüşünü ve farklı cihazlarda nasıl davrandığını değiştirebilir ve belirli dillere çevirebilirsiniz. Studio, değerli araçları toplayan bir Tema Seçenekleri paneli ile birlikte gelir ve şablonun bazı özelliklerini ‘açabilir’ veya ‘kapatabilirsiniz’.

Gravatar hazır, açılır menü, Featured Thumbnail, Threaded Yorumlar, yazı tipleri veya renkler, blogging ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde bu temayı özelleştirebilirsiniz.

Studio teması, içeriğe odaklanmanızı sağlayan güzel bir temadır. Fikirlerinizi hep birlikte harika bir bloğa yerleştirmek için kodlama becerilerine sahip olmanıza gerek yoktur.

Önizleme
İndir

Riba Lite

Ücretsiz Wordpress Blog Temaları 6
riba lite theme

WordPress blogları için oluşturulan, Riba Lite ücretsiz bir şablon ve içeriği görüntülemek için basit bir çözümdür.

Macho Themes yazarı bu şablonu duyarlı ve retina hazır düzeniyle oluşturdu. Bu temanın ücretsiz sürümü bir ön yükleyici ile gelir ve sitenizi kutulu veya tam genişlikte bir çerçevede görüntüleyebilirsiniz. Riba Lite size yapışkan bir başlık, görüntüler için tembel yükleme, farklı posta formatları ve üç özel widget getiriyor.

Bu şablon RTL desteğine sahiptir ve WooCommerce eklentisiyle uyumludur. Riba Lite blogculara hikayelerini anlatma ve basit adımlarla bir web sitesini şekillendirmeleri için ilham verme fırsatı verecektir.

Demo
İndir

Bulan

Ücretsiz Wordpress Blog Temaları 7
bulan theme

Theme Junkie yazarı, özellikle blogcular için oluşturulan ücretsiz bir WordPress şablonu olan Bulan ‘ı geliştirdi.

Bulan duyarlı bir tasarıma sahiptir ve küçük bir cihazda güzelce davranır. Bu şık tema, ön cephede (Live Customizer) gelişmiş bir kontrol paneli içerir. Bulan size dört sayfalık şablonlar getirir ve içeriği, kenar çubuklarıyla veya kenar çubukları olmadan tam genişlik modunda görüntüleyebilirsiniz.

Bulan, ekstra eklentiler olmadan çalışır ve seyahat, yemek pişirme veya el yapımı bir blog oluşturma şansınız olabilir. Bu temayla, yayınlarınız Twitter, Facebook, Google+, LinkedIn veya başkaları gibi sosyal ağlarda trend olabilir.

Demo
İndir

Daha Fazla Göster

BlogModu

WordPress Temaları , Wordpress eklentileri ve Seo hakkında detaylı bilgileri paylaşmak amacı ile blogmodu.com kurulmuştur.

2 Yorum

 1. Merhaba, bir sorum olacaktı.
  Bu temalardan footerlink kaldırmak mümkün mü? Yoksa footerlink ile kullanmak zorunlu mu?

  1. Merhaba,

   Açıkçası footer link durumlarına hiç bakmadım test ettiğim zamanlar.
   Ama bir çok temada izin verildiği gibi bazı temalarda kısıtlanabiliyor.

   Kendiniz demo kurulumu yaparak incelerseniz daha sağlıklı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu